Sık Sorulan Sorular

Sık sorulan sorulara sizler için bu kısımda yer veriyoruz. Soru, öneri yada şikayetleriniz için info@orvila.com adresine e-posta gönderiblirsiniz. Veya iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Visa
  • Mastercard
  • American Express
  • Discover

Beğendiğiniz ürünü sepete ekledikten sonra, sepetim sayfasında ödeme butonuna tıklayarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için kredi kartı ile güvenli ödeme seçeneği ve kredi kartı ile taksitli ödeme seçeneği sunuyoruz.

Siparişinizi üye girişi yaptıktan sonra, siparişlerim kısmından kargo takip linkine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Veya sitemiz üzerinden kargo takibi sayfasından bilgilerinizi girerek takip edebilirsiniz. Unutmayın siparişin her adımında telefon ve e-posta ile zaten bilgilendirileceksiniz.

Siparişinizi kargoya verdikten sonra Türkiye içerisinde mesafeye göre 1-3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Eğer ki ürününüzü değiştirmek veya iade etmek isterseniz, 14 gün içerisinde ürün detayları ile birlikte info@orvila.com adresine e-posta gönderebilirsiniz, daha sonra iade ya da değişim işlemi onaylandığında size en yakın olan kargo şubesi ile gönderim yapabilirsiniz. Ayrıca iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.